«Валки-Ільменіт» виступив партнером

Чемпіонату України з ралі-2018

Гірничодобувне підприємство ТОВ «ВАЛКИ-ІЛЬМЕНІТ», що входить до титанового бізнесу Group DF, підтримало проведення третього етапу Чемпіонату України з ралі – Ралі «СТОЛИЦЯ».

Змагання відбулися 8-9 липня у Києві і Житомирській області – смт Іршанськ за участю більш ніж 30 екіпажів зі всієї України. Ралі «СТОЛИЦЯ» є наймасштабнішим в Україні автомобільним змаганням і проводиться за участю українських та іноземних команд 19 рік поспіль.

Підприємство «Валки-Ільменіт» забезпечило технічну складову змагань – надало спецтранспорт, з допомогою якого провели грейдерування трас для автогонок, які пройшли по території Житомирської області, де працює комбінат.

«Підтримка спорту – один з напрямків нашої стратегії соціальної відповідальності. Протягом багатьох років ми підтримуємо різні спортивні заходи і закликаємо великий бізнес також допомагати популяризувати спорт в Україні, допомагати нашим спортсменам розвиватися. В Україні є величезна кількість сильних і талановитих команд, здатних показувати високі результати світового рівня і таким чином, покращувати імідж України у світі. Наше завдання як бізнесу забезпечити їм цю можливість», – прокоментував директор ТОВ «Валки-Ільменіт» Іван Бондар.

За словами Івана Бондара, крім підтримки спорту, підприємство «Валки-Ільменіт» систематично надає допомогу Житомирському регіону, де працює комбінат.